Ministory# Glee

Quinn "3

23. března 2012 v 15:33 | LeNa
"Quinn!" Zamáváš své kamarádce před obličejem rukou a ona zamrká a podívá se na tebe. "Děje se něco?" odpoví ti a ty jen nechápavě zakroutíš hlavou. "No, na to jsem se tě teď ptala já." mrkneš na ní a ještě dodáš, "Tak to vyklop." Podívá se na tebe a začne si okusovat nervózně ret. "No víš... Včera večer, po mě.. Santana po mě vyjela." vykulíš oči a otevřeš pusu až ti žvýkačka spadne z pusy na zem. "No a je problém že já se ani nebránila a teď nějak nevím co..." dokončí svou řeč a ty na ní čučíš s otevřenou pusou. Teď máš zásek ty. "Halo?" zamává ti před obličejem rukou a ty jen zakroutíš hlavou. "Aha..." jen ji odpovíš a je vidět že posmutní. "Ráda bych věděla co cítím k holkám." podívá se na tebe prosebně a tobě do dojde. "Chceš s tím pomoc?" navrhneš jí.

Niff "1 pokračování II

23. března 2012 v 15:33 | LeNa
Nakonec ses z toho rozhodnutí vymluvila a z kina nebylo nic. Kluky jsi potom už měsíc neviděla. Ráno se probudíš a hned máš jednu sms: "VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM. MILUJU TĚ, N. & J." Usměješ se, pošleš děkovnou odpověď a jdeš se připravit do školy. Ve škole máš ozdobenou skříňku. Samá srdíčka, konfetky atd. Když skříňku otevřeš spadne na tebe hromada psaníček. Sebereš je a všude je, jak jsi krásná a úžasná. Nějaká jsou podepsaná J. a jiná N. Po škole na tebe před školou čekají oba dva. Oba mají rudé růže a oba ty sladké úsměvy. Když k nim dojdeš, sborově prohlásí: "Šla by jsi s námi na kafe?"

Blaine "1

23. března 2012 v 15:32 | LeNa
Sedíš v knihovně, probíráš texty co bys mohla ve sboru zpívat, když v tu chvíli ti někdo zaklepe na rameno. Otočíš se a uvidíš Blaina. "Ahoj." usměješ se na něj a on si k tobě přisedne. "Co tu děláš?" koukne do textů. "Tohle nezpívej, to ti nejde k hlasu. A tohle zase je moc tvrdý. A tohle.." zkritizuje ti všechno co jsi vybrala až nakonec mu tam zbydou dvě Katy Perry. Teď je jasný, že spíše vybíral song sobě než tobě

Klaine "1 pokračování

23. března 2012 v 15:32 | LeNa
Druhý den ráno jsi vypadala jako když tě přejednou buldozerem. A to není všechno, v pravo vedle tebe spal polonahý Kurt a v levo od tebe polonahý Blaine. Začneš přemítat co se včera stalo. Byli jste v kavárně pak někdo z vás, myslíš si že Kurt, navrhl diskotéku a nakonec jste skončili v jednom gay baru. Šíleně tě bolí hlava a vůbec netušíš jak jsi se dostala do postele. Najednou začne někdo klepat na dveře, máma: "Zlatíčko, už jsi vzhůru? V noci tu byli nějaké divné skřeky." Začneš se klepat a odpovíš: "Jo mami, jsem jen nějak padala z postele." V tu chvíli zachrápe Blaine a máma začne brát za kliku, ale je zamčeno. "Zlatíčko, koho to tam máš." Teď teprve panikaříš.

Niff "1 pokračování

23. března 2012 v 15:31 | LeNa
Po pár týdnech, co jste všichni tři někam vyráželi, jsi zjistila že jsou celkem fajn. Nick je ten chytřejší a Jeff je ten vtipnější. Dnes jste měli jít společně do kina, vybrali Women in black. Čekáš před kinem a jako první příjde Nick s kyticí rudých růží v ruce. "To je pro tebe." usměje se na tebe a políbí tě na pravou tvář. V tu chvílí příjde Jeff s kyticí růžových růží a taky ti je dá. "Ty jsou pro tebe." a políbí tě na levou tvář. Nick zrudne a dá ruce v pěst. "To je moje holka, ti říkám." Jeff si odfrkne a už se začnou bít. "Kluci nechte toho!" snažíš se je zklidnit až oba něco najednou napadne a podívají se na tebe. "Tak si vyber mezi náma ty."

Puck "2

23. března 2012 v 15:30 | LeNa
Jsi před školou a čteš si v časopise. Sedíš na lavičce a čekáš až tvoje nejlepší kamarádka výjde konečně ven. Zvedneš pohled a vidíš jak se k tobě blíží Puck. Zpanikaříš a hned si začneš v kabelce hledat pláštěnku, kdybys to zase náhodou schytala tříští. Dojde k tobě, ale ruce má prázdné. "Ahoj. Ne, neschovávej se." usměje se na tebe a sedne si na místo na lavičce. "Co chceš? Úkoly ti dělat nebudu." řekneš mu hned. "Ne, nechci od tebe úkoly, já jen... Nechtěla by jsi večer zajít do Breadstix? Večer tam zpívám s Glee klubem." Cítíš jak tě jeho ruka chytla za tu tvojí.

Klaine "1

23. března 2012 v 15:30 | LeNa
Sedíš v kavárně a čekáš na svého nejlepšího kamaráda, Blaina. Tajně ho miluješ a doufáš, že i on tebe. Znáte se celkem dlouho a dnes by ti prý chtěl říci něco moc důležitého, tak doufáš že se ti konečně vyzná. Uvidíš ho jak vchází dovnitř a už se chceš začít usmívat, ale najednou za ním vejde i jiný kluk a Blaine ho chytne za ruku. Koukáš na to jako bacil do lékárny a jen koukáš jak se přibližují. Když dojdou Blaine se na tebe usměje. "Kajčo, tohle je můj kluk Kurt. Kurte, tohle je moje nejlepší kamarádka." Díváš se na ně poněkud vyjeveně.

Brittana "2

23. března 2012 v 15:29 | LeNa
"Víš že zmrzlina je vlastně polomokrý led?" zeptá se tě tvoje kamarádka Brittany a ty jen kroutíš hlavou. "Jo, fajn ale hodně dobrý led." řekneš jí a už si rozbaluješ svůj jahodový nanuk. Je děsný vedro jak v pekle, obě jste jen v plavkách a šortkách, tak se procházíte po městě, protože Brittany donutila jít na procházku Lorda Špekáčka. Najednou ti na hrudník, do žlábku mezi prsy, padne kapka rozpuštěné zmrliny. Brittany, jako kdyby se nic nedělo, ti to prstem utře a ten prst olízne. "Jo jahodová je dobrá..." přikývne. "Dej ruce pryč od mojí holky!" zařve za tebou Santana a už si to k vám míří. No to, teď teprve začíná pravý peklo.

Nick "1 - pokračování II

23. března 2012 v 15:28 | LeNa
Po tom co jste se sešli jste si pravidělně psali. Uběhl týden, dva a stále nic nového. Nikam se to nepohnulo. Už tě nebaví čekat a rázně se rozhodneš, že s tím něco uděláš. Oblečeš se co nejlépe a vydáš se do butiku. Hned co dorazíš tak ani nemusíš vcházet dovnitř. Přes skleněnou vytrýnu s figurínama vidíš, jak se mu okolo krku vrhá nějaká holka a on ji objímá. Neudržíš se a rozpláčeš se a s mokrýma tvářema utíkáš pryč. Cestou do někoho vrazíš, ale nevnímáš to. Vyběhneš ven a jdeš se uklidnit do kavárny. "Dvojté Latte bez kofeinu a s čokoládou navíc.", přeci jen, nějak ty nervy uklidnit musíš. Sedneš si ke stolku a zrovna musí vcházet on. Když tě uvidí, usmívá se jako kdyby se nic nedělo a míří si to rovnou k tobě. "Ahoj Eví." usměje se na tebe a ty jen mlčíš a díváš se do stolu. Chvíli je ticho, je vidět že ho to zarazilo, tak se zeptá. "Děje se něco?" To už nevydržíš a vstaneš. "Já nevím! To se zeptej tý svý co tě tak objímá! Já tě obejmout nemohla a teď už vím proč." Chceš odejít, ale on tě chytí za ruku a přitáhne si tě do objetí. "Ale notak, Evi. Já nikoho nemám. To byla jen má sestřenice, přišla se rozloučit. Letí totiž na rok do Austrálie. Já bych tě přece nepodvedl." Pohladí tě po tváři a konečně prvně tě políbí.

Sebastian "2

23. března 2012 v 15:28 | LeNa
Takže bratr ti řekl všechno o Sebastianovi. Je gay a to je vlastně všechno co o něm ví. "Tak nic." řekneš si mrzutě pro sebe a odejdeš se projít. Dojdeš k řece a sedneš si na lavičku. "Další kluk v tahu a zrovna tak hezký." povzdychneš si nahlas. "To se mluví o mě?" ozve se ti za zády a když se otočíš vidíš Sebastiana jak si to k tobě míří. "No jasně."řekneš naférovku, protože víš, že u něj už si to zkazit nemůžeš. "No, hezký jsem, to máš pravdu." přikývne a sedne si vedle tebe. "Tvůj bratr je celkem fajn jen pořád o mě něco vyzvídá, tuším že to bude pro tebe. Co kdyby ses zeptala sama?" navrhne ti a jeho dlaň se ti položí na stehno. Tak teď už fakt ničemu nerozumíš.

Brittany "1

23. března 2012 v 15:27 | LeNa
"Takže, udělejte dvojce a každá ta dvojce si vybere téma které spracujete, vypracováno to bude na počítači." Řekne vaše učitelka a ty už střádáš plány jak být dohromady s tvým idolem. Jenže když se otočíš vidíš jak si ho Quinn už pro sebe ukradla. Zuříš. "Ehm, můžu být s tebou?" ozve se za tebou a když se otočíš uvidíš Brittany. No co se dá dělat, řekneš si a přikývneš. Odpoledne jdeš k ní domů a posadí tě na dětskou postel. "Ne, tohle neber to je Lorda Špekáčka!" napomene tě a ty hned oslintaný polštář pustíš. "Takže, co budeme dělat?" zeptáš se jí a ona si k tobě přisedne a koketně tě pohladí po stěhně. "No, já bych věděla..." culí se nevinně a ty polkneš. V tom ale Brittany odvrátí hlavu k počítači: "Když já ale nevím jak se to zapíná..."

Jessie "2

23. března 2012 v 15:27 | LeNa
"Dva plus dva..." přemítá vedle tebe Jessie a ty už vybuchneš: "Doprdele! Je to čtyři ty demente!" Praštíš ho učebnicí matematiky po hlavě a on se začne bránit: "Ale já jen teď nevěděl no..." Propaluješ ho očima a máš chuť mu dát další ránu. " Tak se začni soustředit! Já jsem se tu umluvila že tě budu doučovat, ale ty, TY, nebudeš zkoušet mojí trpělivost!" Postavíš ses a on tě najednou chytne za ruku. "Promiň, byl jsem zamyšlený." Snažíš se dostat ruku z jeho sevření. "Vážně a nad čím?" odsekneš mu. "Nad... nad tebou, víš." pustí ti ruku a pohladí tě po tváři a políbí na rty. "Tak já už půjdu, uvidíme se zítra na doučování, učitelko..."

Quinn "2

23. března 2012 v 15:26 | LeNa
Jsi v kavárně a nějací kluci si sednou k tobě a začnou mít oplzlý řeči. Netušíš jak se jich zbavit. "Ale notak nedělej fóry!" řekne ti jeden a najednou se za ním ozve: "Ty nedělej fóry, nech ji na pokoji a vypadni!" Quinn Fabray stojí za ním a hrozí mu pěstí. Oba kluci se ihned zvedli a utekli neznámo kam. Quinn si sedne, zapálí si cigaretu a začne pít kafe, které tam po nich zbylo. Koukne na tebe, otevře krabičku a natáhne ruku k tobě: "Chceš cigaretu?"

Puck "1

23. března 2012 v 15:25 | LeNa
2:00, párty končí a ty sedíš zavěšená do neznámýho kluka na verandě. Tedy, v tomhle stavu je pro Tebe neznámý. Ani nevíš co mu tam říkáš. Máš pocit že tě dovezl domů a nenápadně tě dostal do pokoje, protože ani neslyšíš řvát mámu. Ráno je probuzení s opičkou na krku. Nahmatáš budík a vypneš ho a na stolku uvidíš aspirin a vodu. Ať to byl kdo to byl, rychle to do sebe kopneš. Ve škole jsi jako omámená. Máš vůbec na sobě stejný ponožky? A nezapoměla sis podprsenku? Panikaříš. V tu chvíli jako kdyby ho někdo povolal si před Tebe stoupne Puck a šplouchne ti jahodovou tříští do obličeje. To tě zaručeně probere. "A příště tolik nepij, abychom si mohli víc pokecat." Stačí ti ještě říct a pak se svým vítězným úsměvem odejde.

Nick "1 - pokračování

23. března 2012 v 15:24 | LeNa
Napsala jsi na to číslo a podepsala jsi se jako Ta-která-spadla-na-zem. Následně ti přišla zpráva: Zítra, 15:00, park. Fajn, takže mám rande, přemýšlela jsi před spaním. Ráno jsi se vzbudila už v 7:03. Vždyť je sobota! Vzdychneš si pro sebe ale když si vzpomeneš co se má dnes stát, vyskočíš na nohy a už jsi jako chipmunk nadopovaný kávou. 15:00, čekáš v parku na lavičce. Měla jsem si vzít ten hnědý kabát, než ten černý, polemizuješ. Najednou ti někdo zakryje oči. "Teď nespadneš?" zeptá se tě se smíchem a ty se rozesměješ. "Ne, dneska to neplánuji.", zakroutíš hlavou a usmíváš se na něj. V tu z nenadání vytáhne před tebe červenou růži. "Víš, to číslo ti tam dala ségra, už dlouho jsme jí otravoval, ona totiž vlastní ten butik, víš?" začne se červenat a ty cítíš, že jeho červeň se přelévá na tvé tváře.

Quinn "1

23. března 2012 v 15:24 | LeNa
Brečíš na své posteli, kapesníčky už docházejí a ty nevíš co dělat. Tvá první velká láska tě nechala kvůli tamtý, tý, tý, krávě! Bulíš a najednou ti zavrní mobil. SMS: Kde jsi? Q.
Neodpovíš tak za 20 minut někdo zvoní u vás doma na zvonek. Jdeš dolů a tam stojí Quinn. Když tě uvidí spadne jí úsměv z tváře. "Co se stalo?" Všechno ji povíš. Jste u Tebe v pokoji a ona tě konejší. "Nic se něděje, byl to blbec, ty si zasloužíš někoho lepšího." nepomáhá to. Pořád se ti z očí valí slzy. "Když já teď nevím co dělat." vzlykneš si a ona se jen pousměje a pohladí tě po tváři. "Myslím že s tím už se dá něco dělat..."

Nick "1

23. března 2012 v 15:22 | LeNa
Vejdeš do svého oblíbenýho butiku a než stačíš otevřít dveře někdo je otevře za Tebe a praští Tě rovnou do čela. "Jéj, promiň!" slyšíš starostlivý klučičí hlas a hned si vedle Tebe kleká a hladí Tě po vlasech. "Nic mi není." Řekneš a snažíš se vstát. "Doopravdy? Promiň já nechtěl, doopravdy. Ublížit tak hezký holce je snad trestní čin." usměje se na Tebe a jako pára nad hrncem se vypaří. Omámeně vejdeš do butiku a koupíš si krásný tričko. Chodíš tam pravidelně, jestli Tě náhodou někdy zase nepraští do čela. Po měsíci to vzdáš, ale v tačce se Ti objeví lísteček s číslem a k tomu je napsáno: Ten-co-tě-praštil-do-čela.

Quick "1

23. března 2012 v 15:22 | LeNa
Když on je tak, pomyslíš si když vidíš Quinn jak si vykračuje s Puckem ruku v ruce po školní chodbě. Díváš se za nima a smutně si povzdychneš. Na obědě zase sedí spolu a ty jsi jen schopná se na něj dívat. Puck vstane a jde si ještě pro pudink a cestou na Tebe mrkne se slovy: "Nebuď tak smutná...". Quinn se naštve a zvedne se ze židle a jde k tobě. "Tak aby bylo jasný, on je můj." Usměješ se na ni a ona jen kouká. "Já vím, vždyť s ním máš dítě." Vstaneš s úsměvem vítěze na tváři a necháš ji tam sedět. Puck na tebe ještě jednou mrkne a ty jako vítěz odcházíš z místa činu.

Karofsky "2

23. března 2012 v 15:19 | LeNa
Né! Zařveš v hlavě ještě než se bys to mohla vykřiknout z úst a už se ti smáčí ledová pomerančová tříšť do obličeje. Pomerančovou nesnášíš! Stihla jsi zavřit oči a pomalu si to snažíš setřít z očí. "Hej!" ozve se za tebou hlubší hlas a cítíš že někdo si stoupl před Tebe. "Nechte ji být!" řekne rázně a všichni najednou odejdou. Poznáš z něj Davida Karofskyho, nejlepšího kamaráda tvýho bráchy. "Díky..." řekneš mu a on se jen pousměje. "Není za co." Má stále pořád divně ruce za zády. "Ale je..." snažíš se říct ale on ti do toho skočí. "Vážně není..." a dá ti šploucha sám a to třešňovou tříští. "Promiň ale vsadil jsem se s tvým bráchou."

Jessie "1

23. března 2012 v 15:19 | LeNa
"Já jsem Jessie St. James a jsem tu nový." řekne tvůj nový spolužák a každý holka je z něj paf. Ty ale na něm nic zajímavýho nevidíš. Chová se arogantně až namyšleně. Máš pocit že tě snad i párkrát urazí, ale snažíš se dělat že se nic neděje. Po týdnu, zavřeš skříňku a stojí tam on. Nadskočíš. Vše ti vypadne z náruče a tvé dlaně putují na tvé srdce aby se přesvědčily že stále bije. "Ach můj bože...!" vydýcháváš to a on se rozesměje. "Tohle oslovení se mi líbí, ale příště se zkus klanět." Hodí Ti k nohám kus papíru a když zajde za roh sehneš se pro něj. "Takhle se mi to klanění líbí..." slyšíš z poza rohu a přečteš si lístek: Dnes, v 15:00 v parku. Budu se těšit. J.
 
 

Reklama