Nic není jak se zdá 0,3

23. prosince 2012 v 0:51 | LeNa
Všechno se děje za nějakým účelem. Paní Fofenfefrová každé ráno zametá svou verandu, aby si na ní odpoledne mohla sednout s šálkem rybízového čaje. Pan Bedeck se zase každé ráno sprchu studenou vodou, jelikož si myslí že ho to uzdraví. A Rebecca se zase ráda modlí. Každé ráno, přesně v 7:15, ani o minutu později, uklekne ke své posteli, sepne ruce a tiše odříkává modlitby naučené nazpaměť.
Po ranní modlitbě si jde natočit své zrzavé vlasy a po schodech sejde do kuchyně, kde na ní již čeká její milovaný manžel. Rick si zase každé ráno velmi rád dopřával studenou sprchu, kterou doplnil tanečním číslem ve sprše. Po takovém koncertu si odchází do kuchyně udělat svou oblíbenou ranní černou kávu, se lžičkou cukru a bez kapky mléka. To jen občas, když se Rebecca nedívá se místo jedné lžičky objeví dvě.
"Krásné ráno, drahý." usmála se na svého manžela Rebecca, scházející schody.
"Krásné ráno, miláčku."
Rick věnovat Rebecce jeden ze svých výstavních úsměvů.
"Nevíš kde je Andrew s Elenou?" než stihl Rick odpovědět, ozvala se nad jejich hlavami z patra obrovská rána. "Myslím, že už ho hledat nemusíš."
Pro Andrewa to bylo krušné ráno. Sotva si uvědomil, že spí ve své posteli, tak z té postele spadl. Na zemi mohl ležet dobrou půl hodinu, dívajíc se na všechny drobky, které leží na jeho modrozeleném koberci. Když se tak díval na tu barvu, ani netušil proč si ji vybral. V této chvíli se mu z této kombinace chtělo akorát zvracet. Vyškrábal se na nohy a rychle přešel do koupelny, kde se nahnul nad záchodovou mísu. Po deseti minutách, když je jeho tělo konečně maličko uklidnilo zjistil, že to co za chvíli bude plavat v septiku má stejnou barvu jako jeho koberec.
Vstal ze studených naoranžovělých dlaždiček a přešel k umyvadlu. Když se tak díval do elipsového zrcadla visícího na stěně, uvědomil si, že je vlastně totálně nahý. Díval se na své tělo, jako kdyby doufal, že se jeho oblečení z ničeho nic objeví. Jeho tělo se cítilo unaveně. Jako po sexu.
Přešel do pokoje a rozhlídl se. Knihy byly srovnané, šatník zavřený, jeho oblečení poházené na podlaze, stejně tak Elenino. Zarazil se a přešel k růžovočerné podprsence visící na lampě. Vzal ji do ruky a jemně prsty přejížděl po push up vycpávce. Teprve až teď zpozoroval, že v jeho posteli se cosi pohnulo.
Elena ležela rozvalená na jeho hnědém prostěradle a pod jeho dekou s Buzz Rakeťákem. Její noha byla přehozená přes peřinu a tak odhalovala její kulatý zadeček a útlý pas. Jemně k ní přešel a pohladil ji po odhalené, sametové kůži. Nepatrně si pohnula, ale spala dál. Teprve až teď si Andrew všiml kondomu, který byl zavázán, pln a pohozen v rohu místnosti. Rychle k němu přešel, vzal ho do ruky a vyhodil v koši v koupelně. Bez dalšího otálení vlezl do sprchy, kde za sebou zabouchl dveře tak, že by to probudilo i jeho tři roky mrtvého psa, který je zakopán v Montaně u babičky na zahradě.
Pustil na sebe teplou vodu, která postupně přecházela do horké a začal kartáčem drhnout svou kůži tak, dokud nezčervenala. Snažil se rozpomenout na předešlou noc. Pamatoval si Elenu tancující na stole, Jakea jak s ní odchází do pokoje i na to, že je sledoval při sexu a na následně neskutečné vzrušení tím, jak sexy byl Jake. Pak si vzpomínal, že s Elenou odcházel v náručí. Došli až do jejího pokoje, kde jí uložil do postele a sám se odebral do svého pokoje, kde si následně dělal dobře, díky zpětným představám. Slyšel otevírat dveře, pak viděl přicházet nějakou postavu a následně vtisknutý polibek na rty a...
"Do prdele!" praštil pěstí do dlaždiček až se kousek ulomil a spadl do odtoku. Po jeho kloubu pod ukazováčkem začala stékat krev a on se díval jak teče dolů a tvoří malé červené potůčky.
"To se nestalo." přesvědčoval sám sebe, vypnul vodu, rychle usušil ty největší kapky na jeho nahém těle, nahodil na sebe trenýrky s kačerem Donaldem, černé tričko, jehož nápis hlásal podporu místnímu středoškolskému fotbalovému mužstvu a přešel do pokoje dívajíc se na Elenu jak oddechuje v jeho posteli.
Rychle z ní shodil deku a nevěřícně se díval na její nahé tělo. Byla jako obrázek. Vzal jí do náruče až se její bradavky otíraly o jeho košili a rychle ji přenesl do jejího pokoje, kde ji uložil do postele s fialovým povlékáním. Její oblečení rychle posbíral po svém pokoji a v jejím to rozházel tak aby si myslela, že se svlékla sama.
Zavřel za jejím pokojem dveře a zoufale si projel prsty své, jinak dokonale upravené vlasy. Jeho nohy ho donesly k jeho černým šusťákovým kalhotám, které byly již nejméně čtyřikrát sešívané. Rozhlídl se po pokoji a pro jistotu ještě otevřel okno aby se v něm vyvětralo a vydal se dolů za svými rodiči.
"Tady je Šípková Růženka." pronesl Rick k právě příchozímu Andrewovi.
"Zlatíčko, ty ale vypadáš." spráskl ruce Rebecca jakmile spatřila synovy kruhy pod očima. "Pojď si sednout honem!" rychle ho vzala za ramena a usadil na jeho místo, které bylo na pravé židli, která byla postavena naproti velkému oknu.
"Nic mi není mami, jsem v pořádku. Co je k snídani?" aniž by věděl proč se ptá, chtěl konverzaci odvést na jiné téma. Řešit jeho kruhy pod očima se mu doopravdy nechtělo.
Po té co mu Rebecca položila na stůl lívance a pořádně silné kafe, se pustil do jídla. Měl pocit, že všechny jeho chuťové buňky odumřely.
"Krásné ráno." zvonivý Elenin hlas se pronesl celou kuchyní. Andrew hned zvedl pohled a měl co dělat aby jím zase neuhnul. Elena rozdávala úsměvy na všechny strany a přisedla si k Anrewovi. Ten se na ní jen nervózně usmál a sledoval, jak se Elena začala cpát borůvkovými lívanci.
Ona si to nepamatuje! Problesklo mu hlavou a jeho vidlička se zarazila přesně před jeho ztuhle otevřenými ústy.
"Andrewe jsi v pořádku?" slyšel Elenin hlas. Ale slyšel ho z dálky. Jako kdyby se potápěl.
Všechno se děje za nějakým účelem. Někdy ale ten účel není vidět, hned zprvu. Třeba je to proto abychom si uvědomili, že tím čím jsme byli po celý život, vlastně ani nejsme.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MsBrontofuzik MsBrontofuzik | Web | 23. prosince 2012 v 2:16 | Reagovat

Trošku mi ho je ľúto :( Ale som zvedavá každopádne ako to bude ďalej, no toto by som nečakala!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama