Jeremy "5

24. března 2012 v 18:35 | LeNa |  Ministory# TVD
"Je tak krásný." řekneš svému nejlepšímu kamarádovi Damianovi, který stojí s tebou u školních skříněk. "Stejně nechápu co na něm vidíš." řekneš ti a ty jen povzdychneš. Damian je do tebe tajně zamilovaný a to ty jsi byla taky. Ještě před měsícem jsi chtěla Damiana za každou cenu, jenže teď k vám na McKinley High přišel nový spolužák, Jeremy Gilbert. Je tak úžasný. Dokonce už jste se i pozdravili. "Lucko!" zamává ti před očima Damianova ruka a ty se probereš. "Pojď, musíme jít na zkoušku sboru." Po škole do někoho vrazíš a když zvedneš pohled, zjistíš, že je to Jeremy. "Juj, ahoj. Já jsem nechtěl." řekne ti jen a to i přesto že jsi do něj vrazila ty. Oba se zasmějete. "To nic není." Usmívá se na tebe a vypadá to že si tě prohlíží. "Víš, nechtěla by jsi dneska zajít třeba na bowling?"
Večer se oblékáš aby jsi byla co nejkrásnější. Krátká sukně, tričko s normálním výstřihem a na botech nezáleží, stejně si je budeš muset nakonec přezout. Dorazíš na místo a už na tebe čeká s kytičkou červené růže. "Krásná růže pro krásnou dívku." mrkne na tebe a ty se začervenáš. Večer probíhá fantasticky, bavíte se úžasně. Když tě doprovází domů, koukne se na oblohu a zamračí se. "Děje se něco?" zeptáš se ho a on se pousměje. "Na obloze mi teď chybí jedna hvězda, ale ta teď stojí vedle mě." Přitáhne si tvůj obličej k tobě a zlekla tě políbí na rty. Polibek se prodlouží a ty půl hodiny neděláš nic jiného než, že svýma rukama zkoumáš jeho vlasy a vypracované ruce a svým jazykem zkoumáš ten jeho.
Druhý den ráno jdete do školy ruku v ruce. Záříš jako sluníčko. Damiana celý den ale nevidíš. Ten když vás viděl, bolelo ho to tak moc, že se ti ale celý den vyhýbá. Jednomu setkání se ale nevyhnete, a to na zkoušcesboru. Vyjdeš dovnitř a Damian stojí u klavíru zírajíc na tebe. Rozeznějí se první tóny:
"Another summer day
Has come and gone away
In Paris and Rome
But I wanna go home
Mmmmmmm"
Díváš se na něj a do očí se ti hrne první slza. Máš konečně Jeremyho, ale Damian... Teď nevíš co sama cítíš.
"... I'm coming back home"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama