Březen 2012

Jeremy "5

24. března 2012 v 18:35 | LeNa |  Ministory# TVD
"Je tak krásný." řekneš svému nejlepšímu kamarádovi Damianovi, který stojí s tebou u školních skříněk. "Stejně nechápu co na něm vidíš." řekneš ti a ty jen povzdychneš. Damian je do tebe tajně zamilovaný a to ty jsi byla taky. Ještě před měsícem jsi chtěla Damiana za každou cenu, jenže teď k vám na McKinley High přišel nový spolužák, Jeremy Gilbert. Je tak úžasný. Dokonce už jste se i pozdravili. "Lucko!" zamává ti před očima Damianova ruka a ty se probereš. "Pojď, musíme jít na zkoušku sboru." Po škole do někoho vrazíš a když zvedneš pohled, zjistíš, že je to Jeremy. "Juj, ahoj. Já jsem nechtěl." řekne ti jen a to i přesto že jsi do něj vrazila ty. Oba se zasmějete. "To nic není." Usmívá se na tebe a vypadá to že si tě prohlíží. "Víš, nechtěla by jsi dneska zajít třeba na bowling?"
Večer se oblékáš aby jsi byla co nejkrásnější. Krátká sukně, tričko s normálním výstřihem a na botech nezáleží, stejně si je budeš muset nakonec přezout. Dorazíš na místo a už na tebe čeká s kytičkou červené růže. "Krásná růže pro krásnou dívku." mrkne na tebe a ty se začervenáš. Večer probíhá fantasticky, bavíte se úžasně. Když tě doprovází domů, koukne se na oblohu a zamračí se. "Děje se něco?" zeptáš se ho a on se pousměje. "Na obloze mi teď chybí jedna hvězda, ale ta teď stojí vedle mě." Přitáhne si tvůj obličej k tobě a zlekla tě políbí na rty. Polibek se prodlouží a ty půl hodiny neděláš nic jiného než, že svýma rukama zkoumáš jeho vlasy a vypracované ruce a svým jazykem zkoumáš ten jeho.
Druhý den ráno jdete do školy ruku v ruce. Záříš jako sluníčko. Damiana celý den ale nevidíš. Ten když vás viděl, bolelo ho to tak moc, že se ti ale celý den vyhýbá. Jednomu setkání se ale nevyhnete, a to na zkoušcesboru. Vyjdeš dovnitř a Damian stojí u klavíru zírajíc na tebe. Rozeznějí se první tóny:
"Another summer day
Has come and gone away
In Paris and Rome
But I wanna go home
Mmmmmmm"
Díváš se na něj a do očí se ti hrne první slza. Máš konečně Jeremyho, ale Damian... Teď nevíš co sama cítíš.
"... I'm coming back home"

Damon "38

24. března 2012 v 18:34 | LeNa |  Ministory# TVD
Slyšíš jak ti někdo naléhavě klepe na dveře. Koukneš na hodiny, je tři ráno. Vstaneš z postele a jdeš dolů. Otevřeš dveře a v nich stojí Damon. "Co se děje?" zazíváš a on si tě prohlíží. "Jsi v pořádku?" nemůže dovnitř, protože jsi ho tam ještě nikdy nepozvala. "Jo jsem jen promiň, ale v tuhle noční hodiny lidi většinou spí." zase zaíváš a on si oddechne. "Takže jsi v pořádku a.." najednou se zarazí. "Přibližuje se" a ty vidíš černou šmouhu, nejspíš jiného upíra jak běží na Damona a ten se zdá celkem vystrašený. Už se k němu přibližuje a ty zápasíš sama se sebou. "Damone, pojď dovnitř!" stáhneš do za sebou do dveří a zabouchneš dveře. Venku slyšíš zavrčení a Damon tě drží u sebe v objetí. "Nikdy jsem tu nebyl." rozhlídne se kolem sebe. "To bude tím, že jsi první upír, kterýho jsem pozvala dovnitř." Pohladí tě po tváři a podívá se na tebe. "Toho budu muset využít."

Jeremy "4

24. března 2012 v 18:34 | LeNa |  Ministory# TVD
"Tak pojď dovnitř." Usměje se na tebe Jeremy a ty vejdeš do jeho domu. Vede tě nahoru do jeho pokoje a sednete si na postel. "Tak to vyndej." vyzve tě a ty vyndáš učebnice matematiky. Včera tě Jeremy poprosil o doučování a ty jsi nemohla jinak, než souhlasit. Scházíte se každý den u něj doma, je vidět že v matice vážně pokulhává. Základy má uplně vynechané a a tak musíte začít od začítku. Je to už měsíc co ho doučuješ, když najednou přiběhne ve kole k tobě ke skříňce a v ruce drží papír. "Mám za jedna!" vykřikne a ty s ním a obejmete se. Najednou jeho rty vyhledají ty tvé a políbíte se.

Damon "37

24. března 2012 v 18:33 | LeNa |  Ministory# TVD
Probudíš se v cizí posteli. Rozhlédneš se kolem a slyšíš jen téct sprchu a Damona jak si zpívá. Tiše vstaneš a hledáš své oblčení. Spodní prádlo najdeš jako první, tak se do toho navlékneš a sedneš si na postel a přemýšlíš co se stalo. Včera večer byla narozeninová párty Bonnie. Caroline se opila, pak opila tebe a pak.... Pak si vzpomínáš jen na dotyky, něžné hlazení a kousání. "Panebože!" řekneš si pro sebe a vstaneš. Najednou tě Damonovo ruce chytnou zezadu za pas a přitáhne si tě na své tělo. "Klidně mi můžeš říkat Damone, ikdyž to oslovení se mi taky líbí." Až teď si teprve uvědomíš, že je na tebe natisklý a že je nahý.

Damon "36

24. března 2012 v 18:33 | LeNa |  Ministory# TVD
"Ne Damone, doopravdy nikde neschovávám krvavé kuřecí kapsičky pro tvého upířího kocoura." odpovíš mu a že teď si uvědomíš, že jsi řekla naprostou kravinu. "Vážně?" zeptá se tě pobaveně a ty ho praštíš naštvaně do hrudi. "Jo vážně! Proč se vůbec ptáš na takové kraviny!" zeptáš se nechápavě a zaklapneš knížku. Ležíte spolu ve tvé posteli a on tě hladí po vlasech. "Protože chci aby ses mi taky trošku věnovala a ne jen aby jsi pořád četla ty tvý knížky." "Fajn, budu se ti věnovat." přehodíš přes jeho trub nohu a sedneš si na něj a začnete se líbat.

Jeremy "3

24. března 2012 v 18:32 | LeNa |  Ministory# TVD
Bezva, vzali tě do týmu roztleskávaček. Nosit ten polyesterový obleček je sice škrábavé, ale co s tím. Hlavně, že jsi blíž Jeremymu, kapitánovi fotbalového týmu. Když je po vítezném zápase pomalu odcházíš ze stadionu. "Můžu tě doprovodit?" ozve se za tebou a ty hned poznáš, že je to Jeremy. Přikývneš a jdete vedle tebe. Pořád se k sobě přibližujete, až vaše ruce narazí do sebe a ty se začervenáš. "No, ehm..." vyjde mu z pusy a pomalu tě chytne za ruku. "Tak, tak jsme tady." usměješ se na něj a on přikývne. Než odejde, pomalu tě opře o zeď tvého domu a políbí tě. "Dobrou noc.

Stefan "8

24. března 2012 v 18:32 | LeNa |  Ministory# TVD
"Nech mě být!" zakřičíš na Stefana a vylezeš z jeho auta. Ikdyž prší, utíkáš odkud jste přijeli, ikdyž netušíš jak jsi daleko. Po tváři ti tečou slzy. Jak mohl. Jak je ti to mohl říct. Řekne ti, že tě miluje a že by pro tebe udělal cokoli na světě. A teď se dozvídáš, že je tu Elena. Ta Elena, která měla vždycky to co jsi chtěla ty. Měla Matta a teď bude mít i Stefana. To už neuneseš. utíkáš pryč a oblečení už ti pod náporem deště těžkne a ty z běhu zpomalíš na chůzi. "Počkej." ozve se za tebou a najednou se jeho ruce dotknou tvého pasu a otočí tě k sobě. "Já jsem neřekl, že s ní budu, miluju tebe." Zašeptá ti do vlasů a políbí tě do nich.

Klaus "16

24. března 2012 v 18:31 | LeNa |  Ministory# TVD
Celý den máš v hlavě jen dvě otázky: Mám tam jít? A když jo, bude tam i on? Jasně že tam bude! Vždyť to pořádá a ty jsi dostala pozvánku. Ples u něj v domě. Pořád přemýšlíš co na sebe, vlastně už ses rozhodla pro ty kanárkově žluté šaty, které ti perfaktně ladí ke střevíčkům. Pomalu se do nich nasoukáš a jdeš si udělat vlasy. Natuší si je to nestoupaných vln a ty pak pérky připneš k temeni hlavy. Pár pramínků necháváš romanticky splývat a nandáš si zlatou krabošku. Vyjdeš pomalu ven a vidíš jak se kolem jejich domu stahují auta a lidé v různých šatech. Každý má na sobě škrabošku, takže nějak nepoznáváš kdo je kdo. Dojdeš do jeho domů, někdo si sundá kabát a ty se rozhlídneš. "Musím se napít." řekneš si pro sebe a hned si vezmeš šampaňské, ze kterého se hned napiješ. "Ehm." ozve se za tebou a tobě se napnou všechny chloupky na těle. Otočíš se a tam stojí Klaus bez škrabošky a podává ti ruku. "Smím prosit?"

Elijah "14

24. března 2012 v 18:31 | LeNa |  Ministory# TVD
Vždycky ti přišel jako ten rozumnější ze všech. Vždycky byl ten, který si vždycky věděl rady. Pomalu vyjdeš tři schody na verandu před dveře jeho domu a třikrát se rozmýšlíš jestli zaklepat nebo ne. Dvakrát sejdeš schody že to vzdáváš, ale nakonec se odhodláš a když už se chceš dotknou klouby své pravačky o nalakované dřevo, dveře se najednou otevřou a ty rychle stáhneš ruku, jinak by ses ho dotkla. "Ahoj." hlesneš a snažíš se pobrat dech. "Ahoj, nech mě hádat, jsi další co si chce poradit s Klausem a žádáš mě o pomoc?" ty jeho oči tě začnou propalovat a ty cítíš jak se ti hrne červeň do tváří. "Vlastně, chci od tebe pomoci, ale ne s Klausem, ale potřebovala bych si poradit se mnou. Přesněji s mými city." koukneš do země a čekáš že tě pošle domů. Jeho ruka se zvedne a pohladí tě po tváři. "Udělám co budu moci."

Jeremy "2

24. března 2012 v 18:30 | LeNa |  Ministory# TVD
Na školu vám měl přijít nějaký nový spolužák. Ráno vlítneš do třídy mezi posledníma a zdrháš na své místo v lavici. Příjde učitelka s nějakým klukem po pravici. Je vysoký, svalnatý, hnědé kratší vlasy a ty jeho oči. Máš pocit že omdlíš, tedy kdyby jsi neseděla. "Přivítejte vašeho nového spolužáka Jeremyho, který k nám přišel z Mystic Falls." "Ahoj." pozdraví všechny a ty z toho jeho hlasu máš pocit že se rozpustíš. "Takže, sedni si támhle k Jane." ukáže učitelka na místo vedle tebe a on si k tobě sedne. "Čau, jsem Jeremy." představí se znovu a podá ti ruku. "Já, já jsem Jane." potřeseš mu rukou a ten dotyk je pro tebe jako elektrický proud. "Proč jsi se vlastně přestěhoval?" zeptáš se a díváš se do těch jeho očí. "Kvůli upírům." vypadne z něj a ty se zarazíš a on se zatváří jako kdyby něco prokecnul, ale po tom se hned rozesměješ. "Aha a kvůli vlkodlakům ne?" směješ se a on se taky zasměje. "No vlastně taky."

Klaus "15

23. března 2012 v 23:27 | LeNa |  Ministory# TVD
Ležíte spolu, ty a Klaus, v posteli, oba polonahý. Sice jste si řekli, že to pro vás nebude nic znamenat, ale pro tebe to znamenalo hodně. Vstaneš pomalu, oblékneš se a na jeho otázky kam jdeš nereaguješ, chceš být sama. Měl to být jen sex, ale bylo to něco víc. Tedy pro tebe. Dojdeš k vodě a sedneš si ke břehu. Zavřeš oči a vnímáš tekoucí šum řeky. Netušíš jak dlouho tam takhle sedíš. Uslyšíš za sebou kroky a Klaus se posadí vedle tebe. "Pro mě to taky znamenalo něco víc." chytne tě něžně za ruku.

Tyler "3

23. března 2012 v 23:26 | LeNa |  Ministory# TVD
Podíváš se na mobil a máš 12 zmeškaných hovorů od Tylera. Koukneš na budík a je teprve 5:40 ráno. Vstaneš tedy a zavoláš mu zpět. Teď to ale nebere on tobě. Oblékneš se tedy a vydáš se za ním domů. Dveře u Lockwoodů jsou vypáčené tak vejdeš donitř a jdeš známou cestou rovnou do jeho pokoje. Vidíš ho tam ležet na posteli, nehybného. "Tylere!" srdce ti vyskočí až do krku a klepající se strachy o jeho život jdeš k němu. "Nic mi není." řekne jen a tobě se na půl oddychne. "Proč jsi mi volal?" zeptáš se znovu a on si tě stáhne k sobě na postel a obejme tě. "Chyběla jsi mi a navíc, po té přeměně jsem se cítil strašně divně." Hlavu mu položíš na rameno. "A proč tu máte vypáčené dveře?" zeptáš se když si na to vzpomeneš. "No, jsem si holt zapoměl někde klíče a nevěděl jsem jak jinak se dostat domů."

Katherine a Kol "1

23. března 2012 v 23:26 | LeNa |  Ministory# TVD
Matt tě poprosil jestli bys mu nepřinesla ze zadu ze skladu Grillu koště, tak se tam vydáš. Slyšíš nějaký divný šramot, tak jdeš dál a vidíš tam líbající se osoby. Poznáš v nich Kola a Katherine. "Co to k*rva je!" řekneš nechápatě a tasíš koště jako meč. "Kikuš, já, já ti to vysvětlím." řeknou oba naráz a pak se na sebe nechápavě podívají a co hůř podívají se nechápavě i na tebe. "To je moje holka." řekne mu Katherine a on je nechápavě zakroutí hlavou: "Tak to teda ne, to je moje holka." snažíš se tiše vytratit, ale oba si stoupnou před tebe. "Nechtěla bys nám spíš něco vysvětlit ty?"

Elijah, Stefan a Tyler "1

23. března 2012 v 23:26 | LeNa |  Ministory# TVD
Běháš svojí obvyklou ranní trasu. Běžíš lesem a v uších sluchátka. Najednou se vedle tebe objeví Elijah, běžící ve smokingu vedle tebe. To tě zarazí a koukáš se na něj. "Ahoj." pozdraví tě a usměje se. "Hele nech ji, jo?" ozve se z druhé strany a tam stojí Stefan. "A to proč?" zeptá se do Elijah, ale pohledem stále propaluje tebe. "Protože tebe si nevybere, vybere si mě." Chlapci se tak trochu začnou prát a ty na ně nechápavě koukáš. Uvidíš že k tobě jde Tyler, tak se k němu rozeběhneš a skočíš mu do náruče. "Co ty dva zase vyvádějí?" zeptá se tě a políbí tě na čelo. "Já nevím, jdeme pryč."

Stefan "7

23. března 2012 v 23:25 | LeNa |  Ministory# TVD
Nesnášíš rodinné výlety. Máma se ujímá vedoucí funkce a všechno zakazuje, táta všechno kritizuje a ty jsi samozřejmě zase ta špatná. Vydali jste se na nějaký hrad. Když dojedete, okouzlí tě hned nějaký kluk, co tam nejspíš prodává lístky. Vyjdeš ven a omámeně jdeš k němu. Zadívá se na tebe a usměje se. "Co to bude slečno?" Zrudneš a vykoktáš. "Ehm, jeden lístek a kdyžtak jsem Annie." "Těší mě, já jsem Stefan..." Prodal ti lístek a už se od tebe nehnul. Prováděl tě tam a všechno ti ukazoval. Když jste byly v jeskyni kam jsi jít nechtěla, tak tě ochranitelsky vzal za ruku. Odjíždíte a vy se musíte rozloučit. "Uvidím tě ještě?" zeptáš se smutně a on je usměje. "Najdu si tě."
Dojedete domů a ty se jako bez duše hned vydáš do pokoje. Na posteli ti leží kytice rudých růží a k tomu vzkaz: NAŠEL JSEM SI TĚ.

Klaus "14

23. března 2012 v 23:25 | LeNa |  Ministory# TVD
"Santa Claus, přijíždí teď k nám!" prozpěvuješ si když příjdeš domů. "Buď ticho." ozve se z vedlejší místnosti a ty pokračuješ: "Ho, ho, ho, kde je můj sob Rudolf." Odejdeš do kuchyně udělat si něco k pití. "Varuju tě, říkám ti nech toho!" ozve se zase z toho pokoje. "Ksakru!" slyšíš jak zařve a Klaus příjde za tebou a v ruce má oblek Santy Clause. "Kam zmizelo moje oblčení!" vypadá vážně naštvaně. "No, tohle je přece tvoj oblečení Santíku Clausů, musí ti to ladit z Rudolfovo žlutým nosem." zamrkáš na něj. "Rudolf má nos červený." opraví tě a ty jen vítězně pro neseš. "Ha! Teď ses prokec, když to tak znáš. Takže jsi vážně Santa!"

Kol "2

23. března 2012 v 23:24 | LeNa |  Ministory# TVD
Jsi v Mystic Grillu, se svými přáteli, Jeremym, Caroline, Tylerem a Bonnie. Vedete velmi žhaví rozhovor do kterého se sem tam přidá i Matt, když nemá na práci nic k uklízení. "No to teda ne, plejtvák je fakt ryba!" namítáš a všichni propuknete ve smích. Ani si nevšimneš kdy přišel, ale cítíš na sobě jeho pohled. Snažíš se dělat že ho nevidíš. Když po půl hodině máš pocit, že tvůj močový měchýř exploduje, utíkáš na záchod. Vyjdeš ven ze záchoda a někdo tě zatáhne do komory. "Proč se zahazuješ s nima?" poznáš Kolův hlas, který ti zní u ucha a jeho nenechavé ruce, které ti začnou bloudit po těle. "Oni nejsou nic, já tě můžu vynést do vyšší společnosti."

Tyler "2

23. března 2012 v 23:24 | LeNa |  Ministory# TVD
"Ne Tylere." zasměješ se když tě začne lehtat. Honíte se po tvém domě, protože vaši si zašli na večeři. "Né, nenechám." směje se a obejme tě kolem pasu a políbí. Najednou se napnou všechny jeho svaly. Vykoukneš z okna a je úplněk. "Tylere."zašeptáš a sleduješ jak se tvůj milý kácí k zemi držíc se za hlavu. "Áááár!" z jeho hrdla se vydá nesrozumitelný skřek a ty chceš kolem něj projít a otevřít mu dveře. Když uvidí, že se přibližuješ, jeho vlkodlačí část ho přemůže a odhodí tě na kuchyňskou linku. Všude je tvoje krev a než upadneš do bezvědomí všimneš si velkého nože co ti čouhá z břicha a Tylera zdrhajícího pryč.

Damon "35

23. března 2012 v 23:24 | LeNa |  Ministory# TVD
"Jak je?" ozve se za tebou a ty div nenadskočíš. Tohle ti dělá pořád, rád tě leká. "Lekla ses?" zeptá se jako kdyby neslyšel tvé bouchání srdce. "Ne, nelekla." zalžeš mu a v tu chvíli se řízneš do prstu o nůž, kterým sis v kuchyni krájela zeleninu. "Počkej ty trdlo, zavážem to." chytne tě za ruku a ty se na něj podíváš nechápavě. "Jako že nemáš na tu krev takovou chuť že bys mě vysál a nemohl přestat?" díváš se na něj nechápavě a jemu se napnou svaly na rukou. "Ještě jedna Twilight teorie a ty tvoje knížky půjdou z domu!"

Klaus "13

23. března 2012 v 23:23 | LeNa |  Ministory# TVD
Jsi sama doma, hezky se navonníš a oblíkneš se. Má přijít během pár vteřin. Uběhne deset minut a nic. Po půl hodině sfoukneš svíčky a po dvou hodinách se svlékneš z hezkého oblečení a jdeš si dát sprchu. Nakonec si objednáš Pizzu, sedneš do postele a pustíš si film. "Promiň mi to, měl jsem nějaké neodkladné záležitosti." ozve se od okne. Tam stojí Klaus v ruce růži a podá ti ji. "Myslíš si že to jedna růže spraví?" zeptáš se na rovinu a raději se zakiusneš do pizzy.