Prosinec 2009

Já to vím, že mě nechá... 0,3

10. prosince 2009 v 23:04 | LeNa
"Tak hele.. Neporušuj pravidla!"
křikla sem na něj, když sem slyšela nějaké kroky za dveřmi koupelny. Pak to utichlo a já se v klidu umyla a oblýkla se. Místo mé košile sem si vzala tílko a mé tříčtvrteční teplákové kalhoty. Vyšla sem ven a šla do obýváku.. nebyl tam.. tak sem šla do kuchyně a tam taky nebyl. Prolezla sem pokoje sourozenců, ale taky nic. Nakonec sem šla do svého pokoje a co nevidím. On se mi válí na posteli a má zavřený oči a vypadá že spí. Je zachumlaný v mých peřinkách a vypadá jako miminko. Neodolala jsem a šla tiše k němu a sedla si na kraj postele a jen sem ho tak pozorovala jak je krásnej. Pusinku, měl lehce otevřenou do písmenka O a přitom se i krásně usmíval. Velmi tiše a přerývavě dýchal. Natáhla sem ruku k jeho vlasům, ale zase sem ji zpět stáhla. To jsem udělala asi pětkrát až sem se odhodlala a rukou ho pohladila po vlasech. On se jen slastně usmíval a já umírala touhou poznat to o čem právě sní. Hladila sem ho po vlasech a jen se na něj dívala. Mohla bych se takhle dívat pořád.
"Leni." tiše vydechl a já v tu chvíli ztuhla, stáhle sem ruku a byla sem rudá až za ušima. Vstala sem a nechala ho spát, ale když sem zavřela dveře do pokoje, uslyšela jsem zazvonění. Došla se až ke dveřím a otevřela a za nima stál... Patrick.
"Leni já.." Nadechoval se a byl celý promočený. Až teď sem si všimla, že je venku bouřka.
"Patricku.. co.. co tady děláš...?!" zeptala sem se vyjeveně a on ke mě jen odhodlaně přistoupil, Díval se mi upřeně do očí, naklonil se nademě a spojil jeho rty s mými v naléhavý až prosebný polibek, pod kterým se mi, ale málem podlomila kolena.
"Patricku já.." začla sem a snažila se něco ze sebe dostat.
"Pšššt.." položil mi prst na rty a znovu mě políbil. Tentokrát to, ale bylo dychtivější a odvážnější..
"Prosím ne.." zaúpěla se ve snaze neomdlít, tím jak mi moje srdíčko tak šíleně moc tlouklo.
"Dobře..." řekl jen a díval se mi do očí. Pak se otočil a místo toho aby odešel jen zavřel dveře a políbil mě znovu.To jsem už nevydržela a šla jsem do kolen. Doslova..
Klekl si ke mě a podepřel mě do svých rukou.
"Ehm Leni?" ozvalo se za náma a ja se leknutím otočila. Spatřila sem rozespalého Jacoba, jak si protírá oči a dívá se na nás. "Stalo se něco? Neublížil ti?" mávl rukou k Patrickovi a já jen zakroutila hlavou.
"On, Patrick, je už na odchodu."
"Patrick..." prosykl mezi zuby a najednou byl rudý vzteky. Šel rázně k nám, vzal ho pod bradou a dal mu pěstí přes nos. "Nech ji napokoji jasný!" a další ránu schytal Patrickův nos. Ten si to ale nenechal jen tak líbit a vrazil mu jednu do břicha. Ale vrátilo se mu to do tváře. Jeho ruka na to reagovala stejně a vrazil Jacobovi ránu do nosu, až mu z něj začala stříkat krev. To už sem nevydržela a začala sem křičet: "Jacobe! Patricku! Nechte toho! jste jako malí děti!!" Jacob otevřel dveře, ale dostal další ránu do asi již zlomeného nosu. Vyhodil Patricka ven ze dveří a zabouchl mu je, doslova před rozbolavělým nosem.
"Leni? Jsi v pořádku?" zeptal se a své tričko, které si stačil stáhnou si ted přikládal ke krvácejícímu nosu.
"Jo, ale ty nejspíše ne. Pojď." Vzala sem ho za ruku a vedla ho do obýváku. Posadil se na pohovku a já přinesla nějaké věci z lékárničky: Nápasti, dezinfekci, vatu...
Posadila sem se vedle něj, nalila na vatu trochu dezinfekce a začalu to čistit.
"Au.." sykl, když sem se ho vatou poprvé dotkla.
"Mno co. Promiň, ale když se chceš prát musíš si za to nést i následky. A propo, pro krásu se musí trpět." pokusila sem se pousmát a dál sem mu to čistila. Jemně mě chytl za ruce a díval se mi do očí.
"Já.. se pral kvůli tobě." řekl a čekal co mu povím.
"To mi došlo." pousmála sem se na něj a jemně ho pohladila po vláskách. Zase sem mu to začla čistit.
Když sem mu to dokončila a zalepila mu tu ránu na nose pousmála sem se. Chytil mi jednu ruku a tu si dal za krk, potom vzal druhou a udělal s ní to samé. Nebránila sem se, spíše naopak. Chtěla sem aby udělal víc. A taky, že ano, přiblížil si obličej a díval se mi do očí. Polkl a jeho dech mě jemně šimral do obličeje. Pousmál sem a naše rty se spojily v jeden celek. Mnou projel záchvěv elektřiny a já zavřela oči. Pohybovali jsme rty jako kdybychom to dělali pravidleně, celý život. Pootevřel své jemné, hedvábné rty a jazykem mi objel tvar mých úst. Blahem sem rty pootevřela a on do nich jazykem pronikl. Zkoumal je a já mohla prozkoumat ty jeho. Líbal mě a rukama hladil po tvářích, ve vlasech, na krku, zádech,zadečku.. Myslela sem, že snad exploduji a zapojila sem i své ruce. Konečně sem mohla prozkoumat to, co skrývalo jeho tričko. Jeho hruď, bříško, záda, ruce.. Jeho svalnaté tělo, ve mě probouzelo nespoutanou vášeň. Jemně mně položil na sedačku a dál mě líbal a hladil. Přejel rtíkama přes bradu až na krk, kde se mi začla také věnovat. V životě sem nic takového nezažila. Rukama sjížděl čím dál víc a v mojí hlavě jako kdyby se rozsvítila červená kontrolka.
"Ne.. prosím.. tohle ne.."zaprosila sem a snažila se jeho ruce udržet v klidu.
"Co?" zeptal se a dál mě líbal na krku.
"Tohle všechno. Prosím." snažila sem se ho odstrčit. A to jsem taky udělala. Sedl si a díval se na mě, já si sedla vedle něj.
"Jaku, já.. Já jen, že.. Mě je 14 a tobě je 16. Teda ne, že by to byl nějaký ohromující věkový rozdíl, ale já tohle prostě nemůžu."
"Leni, ale vždyt je nám spolu dobře." chytl mě za ruku. "A mimo to.. Já tě mám rád. Hodně rád. Moc.. Rád.." vzal si mou tvář do dlaní a díval se mi upřeně do očí.
"Já tě mám ráda taky.. A moc, ani nevíš jak moc." - "Ale vím." - "Tak dobře, víš, ale jsi tu jen na pár dní a pak zase odjedeš, co když.. Co když už tě nikdy neuvidím a zbyde mi tu jen vzpomínka a nic víc." Sklopím oči a on to pochopí. Obejme mě a líbne mě do vlasů.
"Nikdy sem nic takového necítil, ale jsem rád, že tě mám...!"