Rodiný přítel? 0,8

3. července 2009 v 21:41 | LeNa
"Cože? Ty?!" koukne vytřeštěně na mě. "ty??" dívám se na něj nevěřícně.. "co tasdy děláš? Já?! Ty!!!" řekneme oba najednou a Miley nechápavě koukám. Billy Ray si nás nechápavě prolíží a pak se začne smát "Mno to je nádhera... vy se již znáte.. " směje se..
"Jo známe a žádná nádhera to není...." dodám, ale vím, že si sama sobě lžu do kapes.. kouknu na něj a prohlídnu si ho.. jeho vlasy má jako vždy nagelovaný a ty tmavé překrásné oči mě spalují více než slunce... přes rty se mu mýhá úsmv a zloba.. má na sobě hnědé třičko a ŕiflovou bundu, která mu víc než sedne.. Přes rameno má kytaru.. Má černé riflové kalhoty které mu skoro zakrývají celé mjeho černé boty...
Je k zulíbání.. pomyslela jsem si , ale hned sem se začla hádat sama se sebou.. není.. je to pokrytec.. ozvalo se mi zase v hlavě..
"Co tady děláš?" přerušil to souvislé mlčení, které přerušovalo pouze smých Billyho Raye. "Já tady.. pracuju...." řekla jsem první slovo které mě napdalo.. "Mno tak to je teda skvělí... Já tady pracuju taky..." řekne sakrasticky a mě hned bodne u srdce..
Proč je takový... mno dobře.. při našem posledním setkání sem mu sice řekla, že je blbec, ale proč je ksakru takový?... Proč stěma poznámkama nepočká až budem sami.. pokud teda budeme.. řekne zase ten hlásek a vytrhne mě z přemýšlení... "Jo.. to je fakt skvělí..." řeknu naoko naštvaně a jdu si sednout zpádky na židli.
Miley udělal to samé.. jen on tam zůstal stát... "Sedneš si?" vybídla ho Miley a on se posadil naproti mě.. Dívala jsem se sice na stůl, ale cítila jsme na sobě ten jeho pohled.... cítila jsem z něj zlobu, vztek, strach.. ale.. také překvapení..
" tak a..co tam bude dělat tenhle.." mávla jsem rukou k Drewovi a ani sem se na něj nepodívala. "ten taky vystupuje... snad to nevadí?" zeptala se Miley "ne.. vůbec to nevadí.. je to přímo skvělí.." dodám ještě víc sarkasticky.... trochu se uchechtne..
Hodím na něj zmrazující pohled, kterj se mi moc nelíbí, ale nějak to přestávám řešit.. dívá se mi do očí, ale nejsou takové jak bych čekala..jsou.. jsou něžnější a milejší.. usmívá se na mě a já se na něj stále dívám se zamraačeným výrazem.. ani jeden znás nemrkal.. teda.. alespoň mi to tak připadalo.. Dívali jsme se na sebe...

"Já sním pracovat nebudu!" řekla jsem Miley a snažila jsem se abych šeptala..
"A ty si snad myslíš, že já chci s tebou.." vrhl na mě hnusní pohled a vstal " Hm.." zavrčela jsem jena vstala jsem.." Já s tebou už nemám nic společného..."řekla jsem a on se zarazil.. "Dobře.. končím.. dělejte si to tu sami..." vyšel ze dveří a zabouchnul za sebou...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama