Jenom sny a představy... 0,2

26. července 2009 v 23:51 | LeNa
Otevřu dveře pro ted mýho bytu: "Pojď dál" řeknu tiše Mikimu a vedu dovnitř. On mi jde hned v patách. "Ahoj Leni!" slyším z kuchyně. "O-ou.." vypustím ze sebe a vejdu do obýváku. "Ahoj lásko.. Přivedla jsem si sem kamaráda, nevadí?" Zeptala jsem se a slyšelajsem z ,kuchyně tvrdé zavrčení "N-Ne..Nevadí" Dal důraz na každou ze slabik. trochu jsem se zahihňala a vzala Mikiho za ruku, která se mu chvěla:"Neboj... Nic se ti nestane", mrkla jsem na něj, ale sama sem si tím až tak jistá nebyla. Vím moc dobře jak nemá rád, když se bavím s nějakým jiným klukem natož abych siho přivedla domů.
Sobě domů! Napomenul mně můj věčně vykecávající se mozek. Mno jo.. sobě domů.. přitakala jsem v duchu a šla i s Mikim, táhnoucího za ruku, ke kuchyni.
"Co to tak voní?", podívala jsem se Edwarda a jeho pohled sklouzl na mouruku držíc se společne s Mikiho. Kdyby to nebyl upír tak bych řekla: zbledl, zezelenal, zfialověl a pak terve zrudnul. Ale jelikož je to upír můžu napsat pouze, že: zbledl(pokud to ještě více de), ztuhl a jehozlaté oči malinko o odstín potemněly. "Hu-hu?" pustila jsem Mikiho ruku a zamávala jí před Edwardovým obličejem. Jak viděl, že jsem mu tu ruku pustila trochu se uvolnil, ale kdyby ybl člověk byl by pořád rudý vzteky.
"Ale.. jen sem se pokusil o tvé oblíbené jídlo.. o špagety." zasmál sesvým pokřiveným úsměvem, ale smála se mu jen pusa a ne oči.
"Leni? Já radši půjdu jo?" ozvla se Miki a zase mě chytl za ruku a tentokrát táhl on mě a to ke vstupním dveřím. Edwardova hlava byla vyklenutá za zdí jak nás pozoroval. Vzala jsem si své klíče obula jsem se a zavřela za sebou dveře. "Miki.. moc se omlouvám.. nevělda jsem, že tady bude.. zase!!!" bylo mi jasné, že poslouchá za dveřma."Ne.. to je dobrý. Holt se nedá nic dělat.."usmál se a pohladil měpo tváři.. najednou se zpoza dveří ozvala veliká rána jakoby se rozbilo deset talířů najednou. "Ou.."dodala jsem. Miki se jen usmál. "Hezkou noc.."přešel ke mě líbnul mě rychle do vlasů a odjel. Usmála jsem se.. ted bude Edward doutnat vzteky!

Vejdu dovnitř a než se stačím zout už stojí u mě. "prima kamarád.. škoda, že nezůstal na večeři!"prohodil skz zuby a sarkasmus z jeho slov až přetékal. "Mno jasný.. měl bys obět.. Já špagety a ty Mikiho.." proťala jsem skrz zuby a šla do svýho pokoje. Šel hned za mnou, ale mě to bylojedno.Práskla jsem mu dveřma před nosem tak jako tak. zapnula jsem si songy od ménej zpěvačky Miley a hned tam dala 7 things a sedla naštvaně na postel. vysunula jsem se z džínsů a z topu a navlíkla na sebe černé tepláky a černé tílko a vlasy jsem si sepla skřipcem.. také černým. Tvářila jsem se jako na smuteční hostině a dala repráky na plnýpecky což znamenalo, že to je slyšet po celým bytě. vyšle jsem ven a nechala otevřený dveře. Cestou do kuchyně jsem si prozpěvovala a tancovala. Jsem už holt takový blázen.. a on šel zase za mnou." The 7 thing I Hate About you!" při tom you jsem ukázala na něj a šla jsem dál. Došlajsem až dokuchyně s ním v patácha viděla tu spoušť."ty ty.. cos to udělal???!!!! To byly máminy nejlepší talíře!" rozkřičela jsem se na něj a chtěla ho uhodit. On však vzal mouruku něžnědo svý a zadíval se mi do očí."Zítra tu budeš mi úplně stejný, to ti slibuju... a ted si jsi sednout a játi nandám..." Dořekla a já jsem si pod slovem nandám představila dvojsmysl. Sedla jsem si za stůl a on byl v mžiku u mě. Podal mi vidličku a já začala jíst. Musím přiznat, že je výborný kuchař. jedla jsem tiše asi dvě minuty a čekala, kdy začne ta očekávaná hádka.
"Leni..?", zeptal se tiše když jsem si dávala poslední sousto do úst, "Miluješ ho?" zeptal se tiše a nepřítomně hleděl do zdi. vstala jsem a odnesla talíř i vidličku do dřezu. "ne..!" řeklajsem rázně tím dnešní debata skončila...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LucinQa-SBeecko LucinQa-SBeecko | Web | 27. července 2009 v 14:47 | Reagovat

Lenii moc pekny dil x) jinak dekuju za pochvalu designu x***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama