Jenom sny a představy... 0,1

12. července 2009 v 17:07 | LeNa
Byl to opravdu dlouhý, dlouhatánský den.. budu ráda, když se dostanu do postele a usnu... Až na to, že když si člověk lehne do těch jemňoučkejch a teploučkechj peřin tak hned usne.. teda.. to by udělal každej normální člověk... ne.. ale já ne.. Jsem prostě už taková.. spíš sem se ještě víc probudila...
Zírám do stropu a přemýšlím.. jako vždycky na Edwardem.. je to má zamilovaná knižní postava... hned po něm je Jacob Black a po Jakovi je to Draco Malfoy.. mám trošku vybraný vkus.... přemýšlím co by asi tak v tuhle noční dobu dělal.. lovil? byl s Bellou? nebo co..? Přemýšlím a v tom usnu a zdá se mi ten nejkrásnější sen...:

"Leni.."slyším krásný šepot a nejdřív otevřu jedno očko pak druhé a usměju se.. Jako každé ráno mě probouzí ON.. "Dobré ráno ospalče... Musíš do školy.." budí mě každé ráno místo budíku.. "Mno jo.. já vím Edwarde.."odpovím a vstanu z postele "Dej mi 20 minut.. jdu totiž do koupelny.." řeknu a už se tam pomalu vláčím..
Vyčistím si zuby, rozčešu vlasy a namaluju se.. Teda jenom dám řasenku a to je všechno.. Pak jdu zase do pokoje a vytáhnu své oblíbené džínsy a své zelené triko s dlouhými rukávy. Převlíknu se a jdu do kuchyně..
"Ede?" zeptám se a nahlídnu tam.. Sedí u kuchyňského stolu s mím hrnkem na čaj po levé ruce a je tam i jeden namazaný chleba.. "Snídaně.." zazubí se na mě a jeho krásné bílé zuby vylezou ven.. "Kolikrát ti mám říkat že nesnídám.." říkám mu to každé ráno, ale on stejně nikdy neposlechne.. Jako vždy jen odpoví:"Dělám že jsem to neslyšel..." Sednu si ke stolu a vypiju čaj a on do mě stejně nakonec tu snídani narve.. "Spokojenej?" zeptám se s posledním soustem v puse.. "Jestli mi bude blbě tak to bude jenom tvoje vina.." Ukážu na něj prstem. "Jestli ti bude blbě, sám si pro tebe do školy příjdu a odnesu tě v náručí domů.." Zasměju se.. "Tak to... chci vidět.."
Obuju si boty a hodím svou tašku do školy přes rameno a zavolám si výtah. On vyjde taky a podá mi klíče.."Ty si nesmíš zapomenout." Usměje se. "Mno jo."prodrtím zkrz zuby a vemu si je.. Nastoupím do výtahu a zavřu dveře. On jako obvykle nenastoupí. "Blbej upír." říkám si pro sebe a dojedu dolů.
On mi otevře dveře. "Prosím..." usměje se a já vyjdu. "Díky." prohodím a jdu ke vstupním dveřím abych se dostala ven. "Blbej upír rád poslouží." mrkne na mě a přitáhne si mě k sobě... a políbí na čelo.. "Budu na tebe čekat... jen co příjdeš domů..." řekne a stále mě má u sebe. "Nevím kdy přesně domů příjdu... Školu mám do půl druhý, ale pak možná půjdu ještě s holkama a klukama ven.. Já fakt nevím.." zakroutím hlavou.. "Leni.. vycházíš 9.třídu a za dva týdny ti je 15. Já to chápu." Políbí mě na tvář a přikývnu.."Jo.. tak se měj.."
Otevřu dveře a vyjdu ven. Je krásně slunečno. Trochu se usměju radostí, že nemůže jít se mnou. Občas mě totiž štve to jak se chová ochranitelsky. Pořád se mnou a to na každým kroku. Doma už nejsem skoro vůbec sama. Ještě že táta a máma odjely na tu služební cestu...já mám měsíc doma pro sebe. A ten měsíc počal včerejškem a končí 1.7... Mno, ale i tak je to super.. Teda ža do tý doby než se ke mě Edward Cullen nastěhoval bez mého svolení. Je tam pořád. Nemůžu si už sama ani udělat čaj nebo namazat chleba. Je tam ani ne den a už mě štve. Vím co by jiná holka za něco takového dala, ale já chci i svou svobodu. Chodím s ním teprve měsíc a už mi to příjde jako by byl se mnou 70.let! Prostě mě to už občas nebaví. Ještě, že mám tu školu tak blízko..
Jdu ke své skříňce a přezuju se do mých školních bílích crosek a jdu nahoru do 9.A. Sednu si do lavice a připravím si na matiku. Ještěže ta mi docela jde. A předemnou sedí ten nejkrásnější kluk na škole: Michal alias Miki... Taky já jsem do něj byla zamilovaná.. teda.. do tý doby než sem potakal Edwarda. Pořád se otáčí a kecáme spolu. Je pořád stejně milej, ale už na něj koukám jinak. Jen jako na kamaráda...
Den uběhl celkem v pohodě. Nakonec jsme se domluvili, že si zajdem já, Zuzka, Terka, Kačka, Michala, Tomáš, Kuba, Pavel a Miki na oběd. Miki seděl vedle mě a pořád se na mě usmíval a několikrát mě chytil za ruku. Nechápu co to něj vjelo. Když jsme se před pizzerií rozloučili, tak místo toho aby šel domů, šel se mnou ke MNĚ domů! Asi jsem se vážně již zbláznila....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LucinQa a Defa-SBeecko LucinQa a Defa-SBeecko | Web | 14. července 2009 v 22:44 | Reagovat

Ahoj Sbeecko na blogu mame new design byli by sme radi kdyby jsi napsala komentar jak jsi spokojena x)

2 LucinQa -SBeecko LucinQa -SBeecko | Web | 17. července 2009 v 17:26 | Reagovat

Juuu Lenus vidim new design x) je dobre ze si se rozhodla  pro Zaca protoze ten design je uzasny xD Myslim ze za ty nervy to stalo ne? x)))

3 Pavča Pavča | 17. července 2009 v 18:54 | Reagovat

sorry ale radši toho psaní nech ju je to děs běs upa hrůůůza:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama