Co všechno se může stát s náhodným ICQ? 1,2

26. července 2009 v 23:25 | LeNa
Jen si tak si sedímu PC... už se mi zase hodně dlouho neozval.. je to přesně třičtvrtě roku co se mi neozval. Každý den sedám k počítači a doufám se uvidím alespoň zmíňku, že stále ví, že existuju.. Ale nic..dokonce ani na mé zprávy, e-maily a telefonáty neodpovídá... třičtvrtě roku snáším všechno thole mučení a nevím. Jestli je to správné.. zrovna dnes sem se odhodlala zase najet na jeho webové stránky.. To jsem ale neměla dělat!Ne! Hned první článek s titulkem: LENKA ZAPOMENUTA! OBJEVENA MEGAN!..

Ano.. byly to ty fotky.. ty fotky, které obletěli celý svět.. Zac Efron líbající Megan Fox.. Zírám na to a nevím čemu již věřit.. Do srdcemě začalo bodat několik jehliček,pak několik nožíků, pak několik nožů a nakonec veliká pila.. Seděla jsem tam asi půl hodiny než sme si uvědomila, že tohle nemůže být fotomontáž. Fotky byly detailní a přesně posazené. Po půl hodině jsem to vypla a vstane od počítače a přemýšlela: Co by každá holka vtéto situaci dělala? Brečela by! odpověděl mi můj vlastní mozek. Aproč by brečela? zeptám se ho zase. Protože by jí tohle hodně moc vzalo.. tebe ne Lenko? zeptá se mě můj vlastní mozek a já se akorát tak naštvu jdi ho hajzlu.. pomyslím si a pomyslně vypnu tlačítko v mé hlavě. Seběhnu schody a beru si bundu "mami.. Jdu se projít!!!" ohlasím své matce, která to asi ani nevnímá.

Déšť je velmi uklidňující když máte nejhorší den za celou svou existenci. Kape jemně na vaše vlasy, na tváře, na oční víčka, na čělo, na nos a na rty.. Kapičky deště stékávají za krk a jemně chladí. Dovolují mi nemyslet na to všechno. Dovolují mi přemýšlet nad blbostma a nemyslet narealitu. Popravdě řečeno.. asi sem nějak tušila, že to takhle dopadne.. ale mohl mi alespoň o tom dát říct.. Asi jsem nějak povědomě věděla, že se to musí stát.. až ted mi došla na třičtvrtě roční odmlka.. chtěl si to promyslet jak se mě zbavit.. A to bolí ještě víc! vstanu pomalu z lavičky a zajdu zpátky k domu. Odemknu si a vyběhnu do pokoje. Máma doma nením, to bych poznala. Nedivila bych se kdyby jela zase obhlížet nějaké svatební šaty.. Což děláuž od doby co zjistila, že se Zacem chodím.. ted už chodila... Má matka prostě nechápe že se nechci vdávat.. že nemám na to ani pomyšlení.. snad nejsem blbá jen já.. Dívám se ven...

"Leni.." zakřičí máma a já si až ted uvědomím že už se setmělo... seděla jsem tam tak dlouhoa zírala ven z okna, že nevím jestli mě mé nohy budouchtít ještě poslouchat. Ale nakonec to vzdaly a poslechly. "Ano mami?" křiknu když se dobelhám ke dveřím a pomalu scházím schody. Máma drží v ruce puget krásných rudých růží. "To je pro tebe.." podá mi je a já jdu s nima zase nahoru. Je tam obálka, kterou rozbalím jakmile růže přistabou na mé posteli. vyndám dopis a tam je jemným pro ě velmi známím písmem napsáno jedno slovo: PROMIŇ!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama