Co všechno se může stát s náhodným ICQ? 0,3

14. května 2009 v 17:29 | LeNa
Já: takteda před štanama říkáš jo??
David. Jo říkám.. vyzvedne tě tam kámoš.. poznáš ho protože umí česky
Já: Dobře..

Vypnu to a jdu si lehnout. Když se ráno vzbudím, nemůžu se dočkat. je to všechno v pohodě až do chvíle kdy máme jet do rpahy.. sem celá nervózní.. já vím.. je to kousek ale i tak..
Nasednu do auta a celá se klepu... blížíme se a za chvilku jsme tam.. čekám jdu se posadit na své místo.. velkolepá Show Začíná.. tolik sem se na ní těšila a teď se teším až skončí.. abych ho mohla konečně potkat!!!
Vidím jak přichází Zac, Vanessa, Ashley, Lucas, Monique a Corbin.. Zpívají a všecno to tam rozjížděj. každý tancuje snima, každý zpívá..JKe překvapení že Lucas se nbaučil české fráze, takže to česky komentuje.je úplně bomba!!! Zac je tak neodolatelnej.. Rozplívám se tam a zpívám a Tancuju.. Pomalu to končí.. Byloto tak krásný, že i jako jiný holky začnu brečet. je to prostě krásný.. konec.. všechna světla pohasíná. "Tak Leni? Už to skončilo?? teta a Strejda počítaj stím že příjdeš trochu později, jak si říkala s těma kamrádkama že někam zajdete. Tak pak tetu a tsrejdu prozvoň aby věděli že už jdeš.. ahoj.." řekne mi máma do telefonu a já jí jako vždycky všechno odkývu.

Jdu se postavit tam jak sme si řekli. čekám a stále nic... Najednou se otevřou dveře a někdo mě vtáhne dovnitř.. Podívám se na tu osobu a vidím že jeto Lucas Grabeel. Koukám vyjeveně na něj. "Co.. cože?? ty??" On se na mě ale jen podívá. "Pšštt.."řekne a začne na mě mluvit česky "Jsi Lenka??" přikývnu napadla mě děsná myšlenka.. kdybych řekla že nejsem co by asi dělal?? tahal by takhle každou holku?? přemýšlím. "Lenko, Já nejsem david Neboj.. David je.. ehm.. to sama uvidíš.. Ale protože on neumí česky požádal mě abych sem pro tebe zašel." "Mám se bát??" skočím mu do řeči. "jasně že ne. Co tě to napadlo??"Změří si mě pohledem. "Já nevím.. chci navázat konverzaci.."zazubím se a on se usměje. "Tak pojď za mnou.."Jdu pomalu za ním . Otevře dveře a řekne¨"Davide.. tak jí vedu.."řekne a když vejdu spatřím že to je....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama